Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Ocenění QZ slavnostně předáno

Netradičně v lednu se konalo slavnostní předávání ocenění z programu Česká kvalita, do kterého je zapojena také značka Zaručená kvalita, kterou uděluje spolek SOTEX GINETEX CZ, z.s. Celá akce proběhla 28. ledna ve Švandově divadle za přítomnosti několika poslanců Parlamentu ČR, zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu a také zástupců programu Česká kvalita.

Bylo předáno celkem 9 ocenění produktům či službám z celého spektra oblastí. Od ocenění Domu pro seniory Foltýnova v Brně, přes pěstitele zeleniny Farmy Ráječko až po výrobce vířivek a bazénů USSPA. Mezi oceněnými nechyběli také zástupci textilu. Ocenění získala společnost B.E.S. - Petrovice s.r.o. za výrobek „prostěradlo žerzej“, který splňuje oborové normy a byl přezkoušen také podle požadavků na výrobky pro děti do 3 let věku. Ocenění si převzali všichni jednatelé – Bohumil Šimák, Ondřej Šimák a Helena Kabíčková.

Výrobky společnosti B.E.S. Petrovice patří mezi špičky ložního prádla na našem trhu. Na trhu působí tato rodinná firma více než čtvrtstoletí a v současnosti se do řízení firmy zapojuje již druhá generace.

Srdečně gratulujeme!

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2019