Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

GINETEX INTERNATIONAL má nového prezidenta

Na posledním koordinačním meetingu zemí GINETEX, který se konal 27.-28. října v Ženevě, proběhla volba nového prezidenta této mezinárodní asociace. Německo tak přejímá řízení GINETEXu na následující 2 roky z rukou Kurta Gehriho, který asociaci vedl za Švýcarsko.

Novým prezidentem GINETEXu byl jednohlasně zvolen Thomas Rush, výkonný ředitel GERMAN FASHION.

Thomas Rush řídí GERMAN FASHION od roku 2004. Od roku 1987 se pohyboval ve vedoucích funkcích různých asociací zaměřených na oděvní průmysl. Klíčovým zaměřením GERMAN FASHION je sledování legislativy pro ochranné oděvy a pomůcky, požadavky na tyto produkty v zahraničí a také právní požadavky EU. Thomas pravidelně přednáší tuto problematiku na seminářích, workshopech a podobně zaměřených akcích pro výrobce těchto sofistikovaných výrobků. GERMAN FASHION pořádá pro své členy pravidelné akce, poslední úspěšný workshop dokonce organizovali v Praze.

„Jsem velmi hrdý, že mohu být prezidentem GINETEXu a rád bych pokračoval v úspěšné cestě, kterou GINETEX právě kráčí“, řekl Thomas Rush. „Jsme na dobré cestě, aby se posílila mezinárodní prestiž GINETEXu což je patrné tím, že přistupují noví členové. Také s logem clevercare.info přinášíme nový směr, který obsahuje i environmentální aspekt, jež je velmi důležitý pro mne osobně, ale také pro naše členy“.

Vytvořila BusinessMC, Použit redakční systém PublicMC s podporou mediální skupiny MediaMC | Zpravodajství Online | Copyright: BusinessMC 2008-2017